Ana içeriğin başı

QNB Hemşire

Türkiye’de bir ilk: Sağlık çalışanlarına özel QNB Hemşire Kredi Kartı

QNB Hemşire Kredi Kartı ile hemşire, ebe ve sağlık memurları ihtiyaçlarını hızlıca karşılayarak bütçelerini rahatlatıyor.

Hemen Başvur

QNB Hemşire Kredi Kart’ta hemşirelere özel bir dünya

  • Alışverişleriniz bedavaya gelsin!
  • Acil nakit ihtiyacınızda paranız hazır!
  • Otomatik fatura ödeme talimatlarınız için koşulsuz rahatlık!
  • Market ve Benzin harcamalarınız üzerinden bol bol indirim kazanın!
  • Güvende hissetmeniz için Harcama Uyarı Servisi ve QNB Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası!
  • Kolayca internetten alışveriş yapın diye Online Alışveriş özelliği!
  • Ücretsiz fatura ödeme talimatında bulunabilme olanağı,
  • “Sosyal Asist” ve “Acil Asist” desteği.

QNB Hemşire Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin

  • QNB  Şubeleri 'nden veya
  • 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı’ndan QNB Hemşire Kredi Kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hesaplama Araçları

TL

Faiz ve Ücretler

  TL USD
Alışveriş Faiz Oranı    
Dönem borcu 30.000TL altında ise %3.25 %2.98
Dönem borcu 30.000TL ve 180.000TL arasında ise  %3.75 %2.98
Dönem borcu 180.000TL'nin üstünde ise %4.25 %2.98
Gecikme Faiz Oranı    
Dönem borcu 30.000TL altında ise %3.55 %3.28
Dönem borcu 30.000TL ve 180.000TL arasında ise  %4.05 %3.28
Dönem borcu 180.000TL'nin üstünde ise %4.55 %3.28
Nakit Avans Faiz Oranı %4.25 %2.98
Nakit Çekim Gecikme Faiz Oranı %4.55 %3.28

Yıllık Üyelik Ücretleri

  Asıl Kart Yıllık Üyelik Ücreti Ek Kart Yıllık Üyelik Ücreti Yenileme Ücreti* Ek Kart Yenileme Ücreti*
QNB Hemşire Kredi Kart 0 TL 0TL 80 TL 80 TL

 

QNB Hemşire Kredi ve Kart Ayrıcalıkları

  • “Ücretsiz Fatura Ödeme” talimatı vererek anlaşmalı kurumlara ait faturalarınızı pratik bir şekilde ödeyebilirsiniz.
  • Harcama Uyarı servisi ile aylık hesap özeti tutarınız talimatınız ile belirlemiş olduğunuz tutara ulaştığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • “Sosyal Asist” ve “Acil Asist” desteği gibi hizmetler de günlük hayatta karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik çözümler getirir.